Последни галерия:

finał mężczyzn

Следващи събития:

ME WKO 2016
Данни:
Където:

Европейската организация първенство WKO.

информация

Следващи събития:

Poster_EC_Varna-2016
Данни:
Където:

Тегловни първенство IKO млади и възрастни ще се проведе във Варна 21-22 Май.

calendar

Trenning в планините – Петър и Даниел Bukowy Moczydłowski

Добавяне:

Moczydłowski-&-Bukowy2

В Закопане проведе неформална група от седем дни , където бук и Петър Даниел Moczydłowski przygotowywali się do Mistrzostw Europy Open w Paryżu oraz Mistrzostw Europy wagowych w Padovie.

Z racji tego że Ministerstwo Sportu po kontroli NIK-u zawiesiło finansowanie Polskiego Związku Karate, oficjalne zgrupowanie kadry nie odbyło się. Zawodnicy musieli wziąć sprawy w swoje ręce i przygotowywali się na własną rękę z wcześniej założonym planem treningowym.

 

Видеото не може да бъде показана в момента. Моля, опитайте отново по-късно.

 

Wielkie podziękowania należą się Pawłowi Karcz oraz jego rodzinie za udostępnienie wspaniałego pokoju w Pięknej willi w samym Zakopanem! Serdecznie Polecamy to miejsce, ponieważ willa jest na uboczu blisko centrum około 100 m od stoków narciarskich. Oto adres internetowy dla tych którzy szukają noclegu w Zakopanem: http://www.karczzakopane.pl/ Także wielkie podziękowania dla Grzegorza Popiołka za pomoc w zorganizowaniu sali treningowej w Centralnym Ośrodku Sportów Olimpijskich oraz za możliwość trenowania na treningach Tatrzańskiego klubu Karate Kyokushin !!!.Serdecznie Polecamy ten Profesjonalny klub http://karatetatry.pl/
Daniel Bukowy i Piotr Moczydłowski.

Галерия

Коментари

Коментари


Последни интервюта

Още от

Бюлетин

Партньори

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja