Последни галерия:

finał mężczyzn

Следващи събития:

ME WKO 2016
Данни:
Където:

Европейската организация първенство WKO.

информация

Следващи събития:

Poster_EC_Varna-2016
Данни:
Където:

Тегловни първенство IKO млади и възрастни ще се проведе във Варна 21-22 Май.

calendar

Paul Biszczak ще се състезават за титлата колан в Русия!

Добавяне:

biszczak

Както беше съобщено sport.lca.pl Paul Biszczak изправи пред професионалното звание световен шампион Беларус Дмитрий Walenta в K-1 federacji WKN. Pojedynek odbędzie się w kwietniu w hali Krylia Sowietow w Moskwie.

 

Białorusin to absolutna gwiazda światowego K-1 i Muay Thai. Tytuł zawodowego mistrza świata obronił już czterokrotnie. Paul Biszczak – aktualny mistrz Europy WKN Dmitrija Walentina zna bardzo dobrze. Walczył z nim już w kwietniu ubiegłego roku. W finale Grand Prix Russia legniczanin przegrał. Teraz dostanie szansę na rewanż.

 

- Pojedynek odbędzie się na początku kwietnia w Moskwie. Podpisaliśmy kontrakt na pięć rund, każda po trzy minuty. Walentin to zawodnik największego światowego formatu, ale uważam, że Paweł Biszczak ma duże szanse na

odebranie mu mistrzowskiego pasamówi Zbigniew Prych, trener mistrza z legnicy.

 

Biszczak to były mistrz Europy w karate kyokushin. Od kilku lat robi karierę w K-1. В 2012 roku zdobył pas mistrza Starego Kontynentu federacji WKN pokonując w Lizbonie Portugalczyka Luisa Reisa. W ubiegłym roku legniczanin zdobył brązowy medal w amatorskich mistrzostwach świata.

 

източник: sport.lca.pl

Коментари

Коментари


Последни интервюта

Още от

Бюлетин

Партньори

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja