Последни галерия:

finał mężczyzn

Следващи събития:

ME WKO 2016
Данни:
Където:

Европейската организация първенство WKO.

информация

Следващи събития:

Poster_EC_Varna-2016
Данни:
Където:

Тегловни първенство IKO млади и възрастни ще се проведе във Варна 21-22 Май.

calendar

Европейско първенство Шинкиокушин 2015 – Резултати

Добавяне:

me2015_015

17-18.04.2015r odbyły się na hali Torwar w Warszawie Wagowe Mistrzostwa Europy Shinkyokushin.

Organizatorem Mistrzostw był Sensei Mariusz Mazur z Bielańskiego Klubu Karate Shinkyokushin. Walki stały na wysokim poziomie, a pokazy w dniu finałów były bardzo widowiskowe. Wkrótce wideo z Mistrzostw Europy na Onekyokushin.pl :)

 

Foto Łukasz Echeński strona : www.karatebielanski.com.pl

 

Relacja z Mistrzostw Europy

 

MEDALIŚCI – SENIORZY
 
KUMITE KOBIET –55 kg
1. Rita Pivoriunaite (Litwa)
2. Zsofia Szabo (Унгария)
3. Isis Pinilla (Испания) i Diana Maciute (Litwa)
 
KUMITE KOBIET –65 kg
1. Inga Miksaite (Litwa)
2. Ruta Brazdzionyte (Litwa)
3. Cecilia Wallin (Szwecja) i Lidia Kormondi (Унгария)
 
KUMITE KOBIET +65 кг
1. Csenge Spis (Унгария)
2. Nora Vaznelyte (Litwa)
3. Ахат Kaliciak (Обяви) i Viviana Chirla (Румъния)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –70 kg
1. Lasha Khachapuridze (Gruzja)
2. Andrei Zinchenko (Gruzja)
3. Gabor Rózsa (Унгария) i George Suciu (Румъния)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –80 kg
1. Marius Il (Румъния)
2. Tengiz Bastoiani (Gruzja)
3. Gerard Will (Szczytno) i Sascha Decosterd (Szwajcaria)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –90 kg
1. Valdemaras Gudauskas (Litwa)
2. Васил Вангелов (България)
3. Marek Wolny (Tarnowskie Góry) i Zsolt Balogh (Унгария)
 
KUMITE MĘŻCZYZN +90 кг
1. Валери Димитров (България)
2. Maciej Mazur (BKKK Warszawa)
3. Eventas Guzauskas (Litwa) i Lukas Kubilius (Litwa)
 
KATA KOBIET
1. Isis Pinilla (Испания)
2. Alicia Edin (Szwecja)
3. Nuria Garrido (Испания) i Paula Malikowska (Konstancin Jeziorna)
 
KATA MĘŻCZYZN
1. Konrad Kozubowski (Opole)
2. Raimundas Paskauskas (Litwa)
3. Attila Tóth (Унгария) i Cristian Boldut (Румъния)
 
MEDALIŚCI – JUNIORZY
 
KUMITE KOBIET –55 kg
1. Veronika Nemeth (Унгария)
2. Kristiyana Laleva (България)
3. Ivelina Petrova (България) i Lidia Soriano (Испания)
 
KUMITE KOBIET – 60 кг
1. Monika Tydikaite (Litwa)
2. Anna Bielska (Konstancin Jeziorna)
3. Garcia de Garayo Irantzu (Испания) i Ioana Vaida (Румъния)
 
KUMITE KOBIET –65 kg
1. Andreea Merca (Румъния)
2. Emilija Gataveckaite (Litwa)
3. Kinga Mierzejewska (Ełk) i Monika Zielińska (Kolbuszowa)
 
KUMITE KOBIET +65 кг
1. Monika Ryzkovaite (Litwa)
2. Egle Jonusaite (Litwa)
3. Polina Dereza (Украйна) i Joanna Czerniewska (Bartoszyce)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –55 kg
1. Aliyev Niyamaddin (Азербайджан)
2. Vince Kis-simonka (Унгария)
3. Damian Bilbak (Suwalki) i Oskar Okoński (Chełmno)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –60 kg
1. Oleksandr Svynarenko I (Украйна)
2. Daniel Biłbak (Suwalki)
3. Ilijan Yunakov (България) i Martynas Armonaitis (Litwa)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –65 kg
1. Fran Luksic (Chorwacja)
2. Bohdan Lemishko (Украйна)
3. Akop Karapetiyan (Gruzja) i Edvinas Juozaitis (Litwa)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –70 kg
1. Laurynas Vaicikauskas (Litwa)
2. Davit Tskarozia (Gruzja)
3. Fekete Farkas Mór (Унгария) i Deron Ditiecher (Холандия)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –75 kg
1. Oleksander Svynarenko II (Украйна)
2. Jakub Tęcza (Konstancin Jeziorna)
3. Rafał Nasiadka (Ostrołęka) i David Fabek (Chorwacja)
 
KUMITE MĘŻCZYZN +75 кг
1. Anatolii Zhuravel (Украйна)
2. Yuriy Kryukov (Украйна)
3. Julius Urbonas (Litwa) i Dovydas Lukaitis (Litwa)
 
KATA KOBIET
1. Timea Berencsi (Унгария)
2. Raminta Makackaite (Litwa)
3. Denitsa Georgieva (България) i Maider Perez (Испания)
 
KATA MĘŻCZYZN
1. Mads Zanchetta Bertelsen (Дания)
2. Kasparas Karalis (Litwa)
3. Damian Biłbak (Suwalki) i Michał Karpowicz (Suwalki)

Коментари

Коментари


Последни интервюта

Още от

Бюлетин

Партньори

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja