Последни галерия:

finał mężczyzn

Следващи събития:

ME WKO 2016
Данни:
Където:

Европейската организация първенство WKO.

информация

Следващи събития:

Poster_EC_Varna-2016
Данни:
Където:

Тегловни първенство IKO млади и възрастни ще се проведе във Варна 21-22 Май.

calendar

Mistrzostwa Europy juniorów IKO1 (17 Декември 2011)

Добавяне:

Kopia plakat MISTRZOSTWA EUROPY Jr

Mistrzostwa Europy Juniorów w Karate Kyokushin 2011 roku odbędą się w Warszawie

17 Декември 2011 R. o tytuły Mistrzów Europy dwóch kategorii wiekowych dziewcząt i chłopców zmierzą się juniorzy z 21 Страни. Zmagania nastoletnich zawodników będzie można obejrzeć w Hali Dzielnicowego OSiR Ochota w Warszawie.

W połowie grudnia 2011 R. odbędzie się największa i najważniejsza impreza sportowa w Europie w walce sportowej karate kyokushin na najwyższym, mistrzowskim poziomie w grupie wiekowej 14 -15 в 16 -17 година. Udział zapowiedziały drużyny narodowe z: Hiszpanii, Portugalii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Norwegii, Czech, Австрия, Сърбия, Grecji, Węgier, Słowacji, Bułgarii, Rumunii, Ukrainy, Rosji, Литва, Estonii i Polski.

 

Organizatorem tego wydarzenia tj. Mistrzostw Europy Juniorów w Karate Kyokushin na zlecenie Międzynarodowej Organizacji Karate w Tokyo we współpracy z Polskim Związkiem Karate, Polską Federacją Karate Kyokushin, Okręgowym Związkiem Karate woj. Mazowieckiego jest Mazowiecki Klub Karate Kyokushin działający w Warszawie od 1991 година.

 

Mistrzostwa odbędą się w Hali Dzielnicowego OSiR Ochota ul. Nowowiejska 37 B, która jednorazowo może zgromadzić około 800 widzów. Osoby, którym nie uda się obejrzeć widowiska na żywo, będą mogły śledzić, dostępną na całym świecie transmisję w Internecie (www.pfkk.pl, www.superkarate.pl, www.onekyokushin.pl).

 

Jednak nie będą oni mogli uczestniczyć w odbywającym się równolegle w trakcie całego turnieju Spotkaniu z Kulturą Japonii. Pozwoli ono przybyłym kibicom na wzięcie udziału w warsztatach origami, kaligrafii, pokazach tradycyjnych strojów i broni japońskiej, a dla smakoszy także w warsztatach sushi i prezentacji kuchni japońskiej.

 

Z kolei dla tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie przewidziane są targi, gdzie będzie można dowiedzieć się m.in. o odpowiedniej diecie, aktywnych sposobach spędzania wolnego czasu, walce ze stresem, a także nadwagą.

 

Dodatkową atrakcją, będzie Gala Sztuk i Sportów Walki z okazji 20-lecia istnienia Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin, która odbędzie się razem z finałami mistrzostw, wieczorem 17 Декември 2011.

W przerwach pomiędzy walkami finałowymi, zaprezentują swoje umiejętności najwybitniejsi

przedstawiciele aikido, judo, kendo, ken-jitsu, capoeira, extreme martial arts, jiu-jitsu, kickboxingu.

 

Uczestnicy Mistrzostw Europy Juniorów w Karate Kyokushin trenują na poziomie zawodniczym, co wymaga ciężkiej i intensywnej pracy.

Jednak nie można zapomnieć, że karate kyokushin to sztuka walki, którą mogą ćwiczyć zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli na poziomie amatorskim. W strukturach szkoleniowych w Polsce i na świecie, przy obecnych metodach treningowych pracuje się już z dziećmi od 5 roku życia. W tym przypadku szczególnie ważnym i skutecznym elementem oddziaływania jest właśnie przykład lub autorytet instruktora – będącego bardzo często niekwestionowanym autorytetem dla swoich podopiecznych.

Z kolei dla osób dorosłych wiele korzyści z treningów karate wynika z faktu, że zawierają one elementy walki i samoobrony, ćwiczenia sprawnościowe (kondycyjne, siłowe, wytrzymałościowe, gibkościowe). Jest więc doskonałą alternatywą dla fitness’u, tyle tylko, że bardziej wszechstronną.

W procesie szkolenia przywiązywana jest waga nie tylko do nauczania umiejętności technicznych, ale także przekazujemy wiedzę na temat metodyki treningu, właściwego odżywiania i wspomagania organizmu w czasie ciężkiego wysiłku, jakiego na treningach karate nie brakuje.

 

Harmonogram Mistrzostw:

9.00 – rozpoczęcie eliminacji

17.00 – finały i pokazy sztuk walki

Коментари

Коментари


Последни интервюта

Още от

Бюлетин

Партньори

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja