Последни галерия:

finał mężczyzn

Следващи събития:

ME WKO 2016
Данни:
Където:

Европейската организация първенство WKO.

информация

Следващи събития:

Poster_EC_Varna-2016
Данни:
Където:

Тегловни първенство IKO млади и възрастни ще се проведе във Варна 21-22 Май.

calendar

ME Варна, че е Киокушин 17-18.05.2014 – РЕЗУЛТАТИ!

Добавяне:

Polska

За 17-18 Може във Варна, България се проведе Европейски първенства по карате киокушин IKO. Събитието бе уважено от възрастни, така и за юноши и девойки, общо почти 400 играчи от 20 Член.
Najliczniejszą grupę stanowili Rosjanie – 100 , Polska – 86, Bułgaria – 41, Ukraina – 36, Węgrzy – 25, Białoruś – 20, Румъния -15, Francja – 14, Włochy – 13, Serbia – 9, Kazachstan – 8, Mołdawia – 8, Grecja – 5, Belgia – 4, Izrael – 3, Czarnogóra – 2, Litwa – 2, Niemcy – 1, Holandia – 1 i Wielka Brytania – 1.



Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kumite: Agnieszka Winek – II miejsce, Agata Zjawińska – III miejsce, Patrick Sypien, Maria Raś, Maria Jasko – IV miejsce.


Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kata: Kamila Krzak – II miejsce, Jan Gruba – III miejsce, Monika Sowa – IV miejsce.


Wyniki juniorów: Karolina Mroczkowska – I miejsce kumite + II miejsce kata, Michał Koszycki – I miejsce kumite, Diana Sakowicz – I miejsce kumite, Angelika Rejterada – II miejsce kumite, Krystyna SzkodowskaII miejsce kumite, Mikołaj Radgowski – III miejsce kumite, Jerzy Pryga – III miejsce kumite, Jakub Popławski – III miejsce kumite, Michalina Chrobot – III miejsce kumite, Izabela Jedlińska – III miejsce kumite, Angelika Krysztoforska – III miejsce kumite, Izabela Dec – III miejsce kumite, Katarzyna Burda – III miejsce kumite, Natalia Stachula – III miejsce kumite, Anna Wiatrowska – III miejsce kumite, Aleksander Krajanowski – III miejsce kata,


Wyniki seniorów +35 година: Iwona Lewandowska – I miejsce kumite.


Na zdjęciu głównym polscy medaliści pierwszego dnia mistrzostw.

Представителство Polish:

Polska 1

Poniżej przedstawiamy wyniki.


 


SENIORZY


Хора

do 70 кг

1. Aleksander Michajłow / Aleksander Michajłow (Русия)
2. Ashot Zarinyan / Ashot Zarinyan (Русия)
3. Eldar Ismailov (Украйна)
4. Grigorescu Antonio (Румъния)

do 80 кг

1. Antonio Tusseau (Франция)
2. Andrei Zubarev / Andrey Zubarev (Русия)
3. Igor Titkov / Igor Titkov (Русия)
4. Nikita Bubyakov / Nikita Bubiakov (Русия)

do 90 кг

1. Олександър Ieromenko (Украйна)
2. Darmen Sadvokasov / Darmen Sadvokasov (Русия)
3. Andrey Chirkov / Andrey Chirkov (Русия)
4. Mezencev Ivan / Ivan Mezentsev (Русия)

powyżej 90 кг

1. Захари Дамянов (България)
2. Djema Belkhodja (Франция)
3. Алехандро Наваро (Испания)
4. Patryk Sypien (Полша)

Dodatkowe nagrody:

Най-добрата техника – Захари Дамянов (България)
Najlepszy duch walki – Djema Belkhodja (Франция)



Жените

do 55 кг

1. Елена Gulko (Русия)
2. Agnieszka Winek (Полша)
3. Agata Zjawinska (Полша)
4. Sabina Zhekova (България)

do 65 кг

1. Khripunova Anastazja / Anastasia Khripunova (Русия)
2. Vladlen Tishchenko / Vladlena Tishchenko (Русия)
3. Xenia Zasorina / Ксения Zasorina (Русия)
4. Maria Raś (Полша)

powyżej 65 кг

1. Ulyana Grebenshchikova / Uliana Grebenshikova (Русия)
2. Ananyina Elizabeth / Elizaveta Ananina (Русия)
3. Anna Egorova / Anna Egorova (Русия)
4. Maria Jasko (Полша)



JUNIORZY

16-17 lat do 55 кг (8 Плейър)

1. Aleksander Aristov / Aleksandr Aristov (Русия)
2. Szamil Haybullov / Szamil Khaibullov (Русия)
3. Maksimchu Vladimir / Władimir Maximchev (Русия)

16-17 lat do 60 кг (14 Плейър)

1. Jegor Vorobyov / Egor Vorobev (Русия)
2. Michaił PIROVSKOE / Mihail Pirovskih (Русия)
3. Boris Axyonov (Kazachstan)
3. Alisher Karmenov (Kazachstan)

16-17 lat do 65 кг (14 Плейър)

1. Vadim złożył / Vadim Podanev (Русия)
2. Pavel Sidorov / Pavel Sidorov (Русия)
3. Kurepin Paul / Pavel Kurepin (Русия)
3. Grechukha Dmitry / Grechuha Dymitr (Русия)

16-17 lat do 70 кг (10 Плейър)

1. Ilya Polyakov / Ilya Polyakov (Русия)
2. Nemanja Pantic (Serbia)
3. Alexandros Mores (Grecja)
3. Nurlykhan Sadvokasov (Kazachstan)

16-17 lat do 75 кг (7 Плейър)


1. Alexander Frolov / Aleksandr Frolov (Русия)
2. Dmitry Skadorov / Dymitr Skadorov (Русия)
3. Cristian Grosu / Kristian Grosu (Русия)
3. Mikołaj Radgowski (Полша)

16-17 lat do 80 кг (2 Плейър)

1. Arkady Vilegzhanin / Arkadii Vylegzhanin (Русия)
2. Ilhan Yusuf (България)

16-17 година 80 кг (8 Плейър)

1. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (Русия)
2. Nikita Zaynulin / Nikita Zaynulin (Русия)
3. Kristof Okros (Унгария)
3. Borys Bolyskeriia (Украйна)



MŁODZIEŻ

14-15 lat do 50 кг (10 Плейър)

1. Ashab Abasto / Ashab Abastov (Русия)
2. Siergiej Goreyko / Sergey Goreyko (Русия)
3. Scorina Ilya / Ilya Skorina (Русия)
3. Semen Bolotnicov / Semen Bolotnikov (Русия)

14-15 lat do 55 кг (14 Плейър)

1. Temirlan Zhanibek (Khazakhstan)
2. Goreyko Roman / Roman Goreyko (Русия)
3. Parkhomenko Roman / Roman Parkhomenko (Русия)
3. Todor Yankov (България)

14-15 lat do 60 кг (17 Плейър)

1. Alexey Fedoseev / Aleksiej Fedoseev (Русия)
2. Dmitry Ustiugov / Dymitr Ustiugov (Русия)
3. Dmitry Sparrow / Dymitr Vorobev (Русия)
3. Cyril Proskurin / Kirill Proskurin (Русия)

14-15 lat do 65 кг (13 Плейър)

1. Michał Koszycki (Полша)
2. Tom Soulliere (Франция)
3. Meiram Bimzhanov (Kazachstan)
3. Mahmoud Makhmudov / Makhmud Makhmudov (Русия)

14-15 lat do 70 кг (4 Плейър)

1. Serhii Zhidko (Украйна)
2. Lachezar Nikolov (България)
3. Marin Enchevski (България)
3. Radoslav Pehlivanov (България)

14-15 lat do 75 кг (7 Плейър)

1. Timothy Zakharko / Timofey Zaharko (Русия)
2. Mariea Adrian (Румъния)
3. Artem Gusiew / Artem Gusiew (Русия)
3. Vladyslav Gerko (Украйна)

14-15 lat powyżej 75 кг (6 Плейър)

1. Dmitrij Gorbunov / Dymitr Gorbunob (Русия)
2. Matei Alexandru (Румъния)
3. Jerzy Pryga (Полша)
3. Jakub Popławski (Полша)



Źródło zdjęć: szkolawalki.nazwa.pl/pfkk_2011.

Коментари

Коментари


Последни интервюта

Още от

Бюлетин

Партньори

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja