Европейската организация първенство WKO.

Тегловни първенство IKO млади и възрастни ще се проведе във Варна 21-22 Май.

calendar

Anna Kolasińska класира за европейското първенство Шинкиокушин 2014

Добавяне:

Anna

Миналата събота в Lancut проведе Квалификационен за Европейско първенство по карате Шинкиокушин. Старши конкурса ката ви зае второ място.

Как бихте оценили си представяне в турнира?

А.К.: Аз съм много доволен от работата му. Аз трябваше да преминат през три кръга на. Във всяка от тях се правят различни ката. От самото начало аз продължих на втора позиция и резултатът в крайна професии.

Е на второ място е за вас задоволяване?

А.К.: Второ място ми позволява да се започне на Европейското първенство, и това беше моята цел. Първо място зае Александър Beech, които заедно влак. В резултат на това, както ще бъде в състояние да представи страната ни в Азербайджан.

Как мина друг играч от вашия клуб?

А.К.: В Ополе отиде девет играчи. Но мен и Сандра квалификация за ME получи: Konrad Kozubowski (1 поставите ката възрастните хора и 3 поставите кумите възрастни -65 кг) Агата Godos (2 поставите кумите възрастни -65 кг) Paulina Bengsz (2 поставите кумите младши -60 кг).

Останалата част от нашите колеги, сред които бяха: Матеуш Golomb, Chaba Agata, Carolina Saletnik и майчина Michalina също осигурила много добри резултати. Всеки от тях застана на третото стъпало на подиума в своята категория (кумите), и Матей също спечели 4 поставите в Ката възрастни.

Какво можете да кажете за организирането на конкурси?

А.К.: Професии хитър достатъчно ефективно. Имаше много от зрелищни дуели. Много емоции, предвидени Полуфинал Patrick власатка борба с Игор Ламот. Наистина ми хареса, че всички играчи са добре подготвени, което се отрази на нивото на турнира.

Всички допълнителни идеи?

А.К.: Надявам се, че, Европейското първенство в Азербайджан, както и да свърши, и да се върне с медали. Сега всички ние период на подготовка. Като клуб спечелихме първо място в отбора и аз вярвам,, че ние поддържаме това ниво на.