Останні галереї:

finał mężczyzn

Наступна події:

ME WKO 2016
Дані:
Де:

Європейська організація Чемпіонат ЗКО.

інформація

Наступна події:

Poster_EC_Varna-2016
Дані:
Де:

Зважування Чемпіонат IKO старшими і молодшими пройде в Варні 21-22 Може.

calendar

Чемпіонат Європи Shinkyokushin 2015 – Результати

Доданий:

me2015_015

17-18.04.2015r odbyły się na hali Torwar w Warszawie Wagowe Mistrzostwa Europy Shinkyokushin.

Organizatorem Mistrzostw był Sensei Mariusz Mazur z Bielańskiego Klubu Karate Shinkyokushin. Walki stały na wysokim poziomie, a pokazy w dniu finałów były bardzo widowiskowe. Wkrótce wideo z Mistrzostw Europy na Onekyokushin.pl :)

 

Foto Łukasz Echeński strona : www.karatebielanski.com.pl

 

Relacja z Mistrzostw Europy

 

MEDALIŚCI – SENIORZY
 
KUMITE KOBIET –55 kg
1. Rita Pivoriunaite (Литва)
2. Zsofia Szabo (Угорщина)
3. Isis Pinilla (Іспанія) i Diana Maciute (Литва)
 
KUMITE KOBIET –65 kg
1. Inga Miksaite (Литва)
2. Ruta Brazdzionyte (Литва)
3. Cecilia Wallin (Szwecja) i Lidia Kormondi (Угорщина)
 
KUMITE KOBIET +65 кг
1. Csenge Спішська (Угорщина)
2. Nora Vaznelyte (Литва)
3. Агата Kaliciak (Оголошення) i Viviana Chirla (Румунія)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –70 kg
1. Lasha Khachapuridze (Gruzja)
2. Андрій Зінченко (Gruzja)
3. Gabor Rózsa (Угорщина) i George Suciu (Румунія)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –80 kg
1. Маріус Іл (Румунія)
2. Tengiz Bastoiani (Gruzja)
3. Жерар Воля (Szczytno) i Sascha Decosterd (Szwajcaria)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –90 kg
1. Valdemaras Gudauskas (Литва)
2. Василь Vangelov (Болгарія)
3. Marek Wolny (Tarnowskie Góry) i Zsolt Balogh (Угорщина)
 
KUMITE MĘŻCZYZN +90 кг
1. Валерій Димитров (Болгарія)
2. Maciej Mazur (BKKK Warszawa)
3. Eventas Guzauskas (Литва) i Lukas Kubilius (Литва)
 
KATA KOBIET
1. Isis Pinilla (Іспанія)
2. Alicia Edin (Szwecja)
3. Nuria Garrido (Іспанія) i Paula Malikowska (Konstancin Jeziorna)
 
KATA MĘŻCZYZN
1. Конрад Kozubowski (Opole)
2. Raimundas Paskauskas (Литва)
3. Attila Tóth (Угорщина) i Cristian Boldut (Румунія)
 
MEDALIŚCI – JUNIORZY
 
KUMITE KOBIET –55 kg
1. Veronika Nemeth (Угорщина)
2. Kristiyana Laleva (Болгарія)
3. Ivelina Petrova (Болгарія) i Lidia Soriano (Іспанія)
 
KUMITE KOBIET – 60 кг
1. Monika Tydikaite (Литва)
2. Anna Bielska (Konstancin Jeziorna)
3. Garcia de Garayo Irantzu (Іспанія) i Ioana Vaida (Румунія)
 
KUMITE KOBIET –65 kg
1. Andreea Merca (Румунія)
2. Emilija Gataveckaite (Литва)
3. Kinga Mierzejewska (Ełk) i Monika Zielińska (Kolbuszowa)
 
KUMITE KOBIET +65 кг
1. Monika Ryzkovaite (Литва)
2. Egle Jonusaite (Литва)
3. Polina Dereza (Україна) i Joanna Czerniewska (Bartoszyce)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –55 kg
1. Aliyev Niyamaddin (Азербайджан)
2. Vince Kis-simonka (Угорщина)
3. Damian Bilbak (Suwałki) i Oskar Okoński (Chełmno)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –60 kg
1. Oleksandr Svynarenko I (Україна)
2. Daniel Biłbak (Suwałki)
3. Ilijan Yunakov (Болгарія) i Martynas Armonaitis (Литва)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –65 kg
1. Fran Luksic (Хорватія)
2. Bohdan Lemishko (Україна)
3. Akop Karapetiyan (Gruzja) i Edvinas Juozaitis (Литва)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –70 kg
1. Laurynas Vaicikauskas (Литва)
2. Davit Tskarozia (Gruzja)
3. Fekete Farkas Mór (Угорщина) i Deron Ditiecher (Holandia)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –75 kg
1. Oleksander Svynarenko II (Україна)
2. Jakub Tęcza (Konstancin Jeziorna)
3. Rafał Nasiadka (Ostrołęka) i David Fabek (Хорватія)
 
KUMITE MĘŻCZYZN +75 кг
1. Anatolii Zhuravel (Україна)
2. Yuriy Kryukov (Україна)
3. Julius Urbonas (Литва) i Dovydas Lukaitis (Литва)
 
KATA KOBIET
1. Timea Berencsi (Угорщина)
2. Raminta Makackaite (Литва)
3. Denitsa Georgieva (Болгарія) i Maider Perez (Іспанія)
 
KATA MĘŻCZYZN
1. Mads Zanchetta Bertelsen (Dania)
2. Kasparas Karalis (Литва)
3. Damian Biłbak (Suwałki) i Michał Karpowicz (Suwałki)

Коментарі

Коментарі


Недавні інтерв'ю

Більше від

Інформаційний бюлетень

Партнери

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja