Najnovšie fotogalérie:

finał mężczyzn

Ďalšie udalosti:

ME WKO 2016
Dáta:
Kde:

Európska organizácia majstrovstiev WKO.

informácie

Ďalšie udalosti:

Poster_EC_Varna-2016
Dáta:
Kde:

Váhové Championship IKO seniorov a juniorov sa bude konať vo Varne 21-22 Máj.

calendar

Mistrzostwa Polski K-1 Rules

Pridaná:

mistrzostwa

Na 20-22 kwietnia w Świebodzicach odbędą się Mistrzostwa Polski K-1 Rules Seniorów i Juniorów Starszych. Polecamy to widowisko fanom K-1.

 

 

Statystyki zawodów

Ilość zawodników: 377
Ilość zawodników w poszczególnych kat. wiekowych:
Junior: 117
Juniorka: 18
Senior: 210
Seniorka: 32
Zawodnicy w poszczególnych kat. w:

Junior
-51kg – 4, -54kg – 2, -57kg – 10, -60kg – 11, -63.5kg – 15, -67kg – 15, -71kg – 18, -75kg – 14, -81kg – 14, -86kg – 7, -91kg – 5, +91kg – 2,
Juniorka
-48kg – 2, -52kg – 3, -56kg – 5, -60kg – 4, -65kg – 1, -70kg – 1, +70kg – 2,
Senior
-51kg – 1, -57kg – 8, -60kg – 11, -63.5kg – 15, -67kg – 23, -71kg – 30, -75kg – 36, -81kg – 32, -86kg – 22, -91kg – 12, +91kg – 20,
Seniorka
-48kg – 4, -52kg – 4, -56kg – 6, -60kg – 7, -65kg – 8, +70kg – 3,

Ilość klubów: 73

Lista klubów:

 

  1. Absortio Gym Rybnik (6)
  2. Akademia Walki Warszawa (2)
  3. AKS NIWKA SOSNOWIEC (11)
  4. ASW Knockout Zielona Góra (10)
  5. AZS Politechnika Warszawska (2)
  6. Beskid-Dragon (4)
  7. Centrum Sportów Walki Płock (1)
  8. Cholew Sport Police (1)
  9. Copacabana Warszawa (2)
  10. Corpus Gym Gdańsk (9)
  11. Czerwony Smok Poznań (11)
  12. DIAMENT PSTRĄGOWA (2)
  13. DUET GDAŃSK (5)
  14. Extreme Fighters (5)
  15. Fight Academy Stargard (8)
  16. FIGHT CLUB RZESZÓW (4)
  17. Fight Club Zielona Góra (4)
  18. FIGHTER WROCŁAW (9)
  19. GARUDA MUAY THAI GYM (5)
  20. Gimnazjon Wyszków (4)
  21. GKS CHAMPION Gdańsk (4)
  22. Gwardia Zielona Góra (2)
  23. GWIAZDA BYDGOSZCZ (3)
  24. Gym-Fight Rafał Petertil (6)
  25. Halny Nowy Sącz (9)
  26. Human Białystok (3)
  27. Hunter Gym (7)
  28. K.S. JEDI BOXING Zielona Góra (4)
  29. K.S.Dragon Starachowice (3)
  30. Klub Sportowy Oyama Rzeszów (1)
  31. Klub Sportowy Respekt (1)
  32. KOBE-GYM Gdynia (9)
  33. Kohorta Poznań (7)
  34. KOKORO GYM (4)
  35. Koniński Klub Sztuk Walki (3)
  36. KS AZS Politechnika Wrocławska (3)
  37. KS Nadstal (1)
  38. KSW START Częstochowa (1)
  39. KSW Szczecinek (6)
  40. KT Legia Warszawa (4)
  41. LEGION Głogów (19)
  42. LUKS JAS-POL Krynica (3)
  43. LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie (4)
  44. MKSMechanikWłodawa (2)
  45. MKS Kalina Lublin (6)
  46. Nak Muay Szczecin (6)
  47. OKK Oświęcim (5)
  48. Paco Team Katowice (7)
  49. Palestra Warszawa (34)
  50. PSSW TOM CENTER (7)
  51. Puncher Wrocław (13)
  52. Radomski Klub Taekwon-do (14)
  53. Rajewski Team (2)
  54. REBELIA Kartuzy (1)
  55. Rickard Fight Club Warszawa (4)
  56. RKSW Puncher Radom (1)
  57. Rzeszowski Klub Sportów Walki (2)
  58. Scorpion (2)
  59. SK Kick Boxing Kielce (5)
  60. SKF Boksing Zielona Góra (5)
  61. SKKB Politechnika Lublin (5)
  62. SKS Gladiator Siedlce (6)
  63. SKSKB VIKTORIA SZYDŁOWIEC (3)
  64. Spartakus Świdwin (1)
  65. Stowarzyszenie Akademia Holistyczna (9)
  66. Sulechowski Klub Karate (3)
  67. TKKb Smok Toruń (2)
  68. TKKF Siedleckie (2)
  69. UKSShi-Kon” (2)
  70. UKS ASTRA Krynica-Zdrój (4)
  71. UKS Barbakan Kraków (5)
  72. UKS WILK (5)
  73. X Fight (2)

Junior

-51kg

  1. Łokietek Adrian (Gimnazjon Wyszków)
  2. Oleszczuk Damian (MKS Kalina Lublin)
  3. Boczkowski Marcin (Radomski Klub Taekwon-do)
  4. Łyżwa Bartosz (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)

-54kg

  1. Młynarski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do)
  2. Ułasiuk Robert (TKKF Siedleckie)

-57kg

  1. Maleszewski Marcin (Absortio Gym Rybnik)
  2. Fiedorczuk Paweł (AZS Politechnika Warszawska)
  3. Poneta Igor (Copacabana Warszawa)
  4. Dorant Karol (Gimnazjon Wyszków)
  5. Śpiewak Damian (K.S.Dragon Starachowice)
  6. Sanna Aleksander (KOBE-GYM Gdynia)
  7. Skwark Arkadiusz (KSW Szczecinek)
  8. Bochanysz Jacek (LEGION Głogów)
  9. Sagan Patryk (LEGION Głogów)
  10. Jakub Sikorski (Palestra Warszawa)

-60kg

  1. Tomica Dominik (Absortio Gym Rybnik)
  2. Borecki Marcin (Gimnazjon Wyszków)
  3. Zając Bartosz (Halny Nowy Sącz)
  4. Chodarcewicz Wojciech (Kohorta Poznań)
  5. Kasper Bartosz (Kohorta Poznań)
  6. Duńka Łukasz (KSW Szczecinek)
  7. Szymański Robert (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
  8. Dziuniak Adrian (Nak Muay Szczecin)
  9. Poneta Maciej (RKSW Puncher Radom)
  10. Grzegorczyk Patryk (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)
  11. Krupa Adam (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)

-63.5kg

  1. Cieślak Kamil (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  2. Chorążyczewski Jakub (ASW Knockout Zielona Góra)
  3. Frątczak Kacper (ASW Knockout Zielona Góra)
  4. Pardej Tomasz (ASW Knockout Zielona Góra)
  5. Łęgowski Maciej (Fight Academy Stargard)
  6. Kowalski Mateusz (GKS CHAMPION Gdańsk)
  7. Matusz Dominik (K.S.Dragon Starachowice)
  8. Mendyk Jacek (KSW Szczecinek)
  9. Głąb Mateusz (LEGION Głogów)
  10. Matras Tomasz (LEGION Głogów)
  11. Tórz Patryk (LEGION Głogów)
  12. Pluta Oskar (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
  13. Masternak Adam (SKF Boksing Zielona Góra)
  14. Misiak Aleksander (UKSShi-Kon”)
  15. Czop Patryk (UKS ASTRA Krynica-Zdrój)

-67kg

  1. Guziński Franciszek (DUET GDAŃSK)
  2. Stankiewicz Sebastian (Hunter Gym)
  3. Walendzik Axel (K.S. JEDI BOXING Zielona Góra)
  4. Drajer Maciej (KSW Szczecinek)
  5. Pokładek Piotr (LEGION Głogów)
  6. Wierobiej Jakub (LEGION Głogów)
  7. Kowalczyk Marcin (MKS Kalina Lublin)
  8. Cierbikowski Krystian (Paco Team Katowice)
  9. Dołbień Bartosz (Palestra Warszawa)
  10. Molędys Adam (Palestra Warszawa)
  11. Adamiok Filip (Puncher Wrocław)
  12. Białas Mateusz (Puncher Wrocław)
  13. Redliński Arkadiusz (SKSKB VIKTORIA SZYDŁOWIEC)
  14. Tarnowski Marcin (Sulechowski Klub Karate)
  15. Chiliński Marek (UKS WILK)

-71kg

  1. Pamięta Adrian (ASW Knockout Zielona Góra)
  2. Piasecki Krzysztof (ASW Knockout Zielona Góra)
  3. Łagunionek Kamil (Corpus Gym Gdańsk)
  4. Dudziak Dawid (Czerwony Smok Poznań)
  5. Piszczek Arek (Extreme Fighters)
  6. Mularczyk Kamil (Fight Academy Stargard)
  7. Biały Alan (FIGHT CLUB RZESZÓW)
  8. Depta Kamil (Gimnazjon Wyszków)
  9. Sytykiewicz Jakub (Hunter Gym)
  10. Puciata Jordan (K.S. JEDI BOXING Zielona Góra)
  11. Podwojski Dawid (KOKORO GYM)
  12. Tuszyński Stanisław (LEGION Głogów)
  13. Maliszewski Antoni (Palestra Warszawa)
  14. Turadek Piotr (Palestra Warszawa)
  15. Kmiecik Wojciech (Puncher Wrocław)
  16. Wojtasiewicz Paweł (SKKB Politechnika Lublin)
  17. Podkowa Damian (SKSKB VIKTORIA SZYDŁOWIEC)
  18. Maciej Żabiński (UKS WILK)

-75kg

  1. Kluczniok Mateusz (Absortio Gym Rybnik)
  2. Lisek Witold (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  3. Markiefka Mateusz (Beskid-Dragon)
  4. Bednarski Mikołaj (Copacabana Warszawa)
  5. Bielski Przemysław (Fight Academy Stargard)
  6. Petela Krystian (Fight Club Zielona Góra)
  7. Bzówka Igor (GKS CHAMPION Gdańsk)
  8. Stankiewicz Marcin (Hunter Gym)
  9. Faryna Tomasz (LEGION Głogów)
  10. Janczarski Jakub (Palestra Warszawa)
  11. Jesiotr Piotr (Palestra Warszawa)
  12. Strzecha Damian (SKSKB VIKTORIA SZYDŁOWIEC)
  13. Sokołowski Maciek (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)
  14. Kaczyński Dawid (UKS WILK)

-81kg

  1. Gaszka Adam (Absortio Gym Rybnik)
  2. Jagłowski Patryk (Corpus Gym Gdańsk)
  3. Miszczak Filip (Corpus Gym Gdańsk)
  4. Stachura Piotr (Fight Academy Stargard)
  5. Żaba Damian (Fight Academy Stargard)
  6. Cierachowski Tomasz (Fight Club Zielona Góra)
  7. Chramięga Krystian (FIGHTER WROCŁAW)
  8. Frączek Bartosz (Halny Nowy Sącz)
  9. Gil Michał (Human Białystok)
  10. Pawlik Mateusz (KOBE-GYM Gdynia)
  11. Wasileski Michał (KSW Szczecinek)
  12. Tochman Michał (Rickard Fight Club Warszawa)
  13. Kaszuba Arkadiusz (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  14. Skawiańczyk Dawid (UKS Barbakan Kraków)

-86kg

  1. Pasiek Damian (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  2. Bobrowski Michał (FIGHTER WROCŁAW)
  3. Janowski Maciej (Gym-Fight Rafał Petertil)
  4. Pacak Adrian (Klub Sportowy Oyama Rzeszów)
  5. Lis Maciej (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
  6. Szlęzak Kamil (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)
  7. Miśkowiec Maciej (UKS Barbakan Kraków)

-91kg

  1. Płonka Daniel (FIGHT CLUB RZESZÓW)
  2. Wiwatowski Kewin (KOKORO GYM)
  3. Błaszak Bruno (LEGION Głogów)
  4. Niewierowski Krystian (LEGION Głogów)
  5. Oktawian Kozikowski (UKS WILK)

+91kg

  1. Burczyński Miachał (ASW Knockout Zielona Góra)
  2. Bławdziewicz Michał (Palestra Warszawa)

Juniorka

-48kg

  1. Choma Małgorzata (MKSMechanikWłodawa)
  2. Mężyk Edyta (Radomski Klub Taekwon-do)

-52kg

  1. Kłak Joanna (LEGION Głogów)
  2. Krawczyk Patrycja (LEGION Głogów)
  3. Ślaz Kinga (Rajewski Team)

-56kg

  1. Niestój Karolina (ASW Knockout Zielona Góra)
  2. Cichoń Klaudia (LUKS JAS-POL Krynica)
  3. Kubiciel Agata (Rickard Fight Club Warszawa)
  4. Juśkiewicz Sylwia (UKSShi-Kon”)
  5. Matląg Natalia (UKS ASTRA Krynica-Zdrój)

-60kg

  1. Myszk Klaudia (Fight Academy Stargard)
  2. Jańczak Natalia (MKSMechanikWłodawa)
  3. Gleisner Karolina (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Sosnowska Aleksandra (UKS WILK)

-65kg

  1. Szatkowska Alicja (Corpus Gym Gdańsk)

-70kg

  1. Błaszczyk Monika (LUKS JAS-POL Krynica)

+70kg

  1. Ciuk Katarzyna (ASW Knockout Zielona Góra)
  2. Pawłowska Joanna (DUET GDAŃSK)

Senior

-51kg

  1. Krasuski Rafał (SKS Gladiator Siedlce)

-57kg

  1. Kubiak Łukasz (Absortio Gym Rybnik)
  2. Pogrebnoj Artiom (ASW Knockout Zielona Góra)
  3. Królik Michał (Paco Team Katowice)
  4. Ekert Kamil (Palestra Warszawa)
  5. Stępniewski Paweł (Palestra Warszawa)
  6. Gutkowski Bartosz (Radomski Klub Taekwon-do)
  7. Piszczek Michał (Radomski Klub Taekwon-do)
  8. Słoń Sebastian (SK Kick Boxing Kielce)

-60kg

  1. Drohomirecki Arkadiusz (Beskid-Dragon)
  2. Narloch Kacper (Cholew Sport Police)
  3. Kujawski Ernest (Gwardia Zielona Góra)
  4. Pikula Daniel (KS AZS Politechnika Wrocławska)
  5. Kowaleski Damian (KSW Szczecinek)
  6. Szymański Wiesław (LEGION Głogów)
  7. Walczak Łukasz (Paco Team Katowice)
  8. Olszewski Krzysztof (Palestra Warszawa)
  9. Batra Bartosz (Puncher Wrocław)
  10. Siewruk Mariusz (Puncher Wrocław)
  11. Kulik Leszek (Radomski Klub Taekwon-do)

-63.5kg

  1. Kulpa Waldemar (Corpus Gym Gdańsk)
  2. Mazurek Adrian (Extreme Fighters)
  3. Polak Michal (GWIAZDA BYDGOSZCZ)
  4. Mordarski Tomasz (Halny Nowy Sącz)
  5. Grzegorzewski Maciej (Human Białystok)
  6. Stawicki Jan (Koniński Klub Sztuk Walki)
  7. Domińczak Maciej (LEGION Głogów)
  8. Dajek Łukasz (Palestra Warszawa)
  9. Jasion Jakub (PSSW TOM CENTER)
  10. Niestrzęba Rafał (Puncher Wrocław)
  11. Korycki Karol (Radomski Klub Taekwon-do)
  12. Rajewski Sebastian (Rajewski Team)
  13. Budzyński Rafał (SKKB Politechnika Lublin)
  14. Sieczkiewicz Paweł (SKS Gladiator Siedlce)
  15. Kucharczyk Tomasz (Sulechowski Klub Karate)

-67kg

  1. Klich Maciej (Czerwony Smok Poznań)
  2. Klich Paweł (Czerwony Smok Poznań)
  3. Rembek Jarosław (GARUDA MUAY THAI GYM)
  4. Daschke Jarek (GKS CHAMPION Gdańsk)
  5. Rajca Jędrzej (Halny Nowy Sącz)
  6. Walkowiak Tomasz (Hunter Gym)
  7. Kobylański Piotr (KOBE-GYM Gdynia)
  8. Mucha Andrzej (Kohorta Poznań)
  9. Dariusz Grochowski (Palestra Warszawa)
  10. Krzysztof Lipowski (Palestra Warszawa)
  11. Patryk Puszkarski (Palestra Warszawa)
  12. Paweł Nowakowski (Palestra Warszawa)
  13. Benben Michał (PSSW TOM CENTER)
  14. Gawlik Łukasz (PSSW TOM CENTER)
  15. Kowaliński Aleksaner (Puncher Wrocław)
  16. Kret Marcin (Puncher Wrocław)
  17. Miedziński Daniel (Puncher Wrocław)
  18. Fijałkowski Maciej (Radomski Klub Taekwon-do)
  19. Korycki Kamil (Radomski Klub Taekwon-do)
  20. Kołodziej Grzegorz (SK Kick Boxing Kielce)
  21. Posełek Krzysztof (SK Kick Boxing Kielce)
  22. Sadłocha Karol (SK Kick Boxing Kielce)
  23. Jakubowski Jakub (X Fight)

-71kg

  1. Dryńkowski Wiktor (Absortio Gym Rybnik)
  2. Rozmus Sebastian (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  3. Szczepka Jakub (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  4. Kołciuk Adrian (AZS Politechnika Warszawska)
  5. Sokołowski Jakub (Czerwony Smok Poznań)
  6. Harasiuk Adam (Extreme Fighters)
  7. Trela Łukasz (Fight Club Zielona Góra)
  8. Soborski Mariusz (FIGHTER WROCŁAW)
  9. Łada Karol (GARUDA MUAY THAI GYM)
  10. Mardyła Grzegorz (GWIAZDA BYDGOSZCZ)
  11. Tomiak Bartosz (GWIAZDA BYDGOSZCZ)
  12. Duiwe Mateusz (Gym-Fight Rafał Petertil)
  13. Dudek Rafał (Halny Nowy Sącz)
  14. Mazurkiewicz Marcin (Halny Nowy Sącz)
  15. Urbaniak Dariusz (Halny Nowy Sącz)
  16. Jędrzejewski Daniel (Hunter Gym)
  17. Sotoła Marcin (Kohorta Poznań)
  18. Antrażewicz Robert (KS AZS Politechnika Wrocławska)
  19. Mrowiec Dawid (KS AZS Politechnika Wrocławska)
  20. Cwynar Tomasz (OKK Oświęcim)
  21. Jakub Lityński (Palestra Warszawa)
  22. Węcławek Michał (Palestra Warszawa)
  23. Banas Grzegorz (PSSW TOM CENTER)
  24. Chrupa Tomasz (Puncher Wrocław)
  25. Orzechowski Maciej (Puncher Wrocław)
  26. Bąk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do)
  27. Wróblewski Tomasz (Radomski Klub Taekwon-do)
  28. Smoczyński Piotr (SKKB Politechnika Lublin)
  29. Piwowarczyk Mariusz (SKS Gladiator Siedlce)
  30. Mucha Albert (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)

-75kg

  1. Majiczek Przemysław (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  2. Wiewióra Dominik (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  3. Pilip Przemysław (ASW Knockout Zielona Góra)
  4. Kamiński Kamil (Centrum Sportów Walki Płock)
  5. Taracha Marcin (Czerwony Smok Poznań)
  6. Pazdan Dominik (DIAMENT PSTRĄGOWA)
  7. Złoty Wiesław (DUET GDAŃSK)
  8. Ronkiewicz Michał (Extreme Fighters)
  9. Szadziński Gracjan (Fight Academy Stargard)
  10. Tomczak Paweł (Fight Club Zielona Góra)
  11. Syrek-dąbrowski Stefan (GARUDA MUAY THAI GYM)
  12. Romanowski Kamil (Gym-Fight Rafał Petertil)
  13. Majoch Jakub (Halny Nowy Sącz)
  14. Pławecki Łukasz (Halny Nowy Sącz)
  15. Przypis Bartłomiej (K.S. JEDI BOXING Zielona Góra)
  16. Bubiński Przemysław (Kohorta Poznań)
  17. Dudkiewicz Wojciech (Kohorta Poznań)
  18. Szyda Paweł (Koniński Klub Sztuk Walki)
  19. Ziemnicki Przemysław (KT Legia Warszawa)
  20. Anlauf Paweł (OKK Oświęcim)
  21. Fryc Bartosz (OKK Oświęcim)
  22. Urbańczyk Kacper (OKK Oświęcim)
  23. Gromadzki Tomasz (Paco Team Katowice)
  24. Kosowski Wojciech (Palestra Warszawa)
  25. Łukaszewicz Kamil (Palestra Warszawa)
  26. Wroński Jerzy (Palestra Warszawa)
  27. Krason Robert (PSSW TOM CENTER)
  28. Odzimkowski Paweł (PSSW TOM CENTER)
  29. Odzimkowski Albert (Radomski Klub Taekwon-do)
  30. Lipiński Mariusz (SKS Gladiator Siedlce)
  31. Górny Przemysław (Spartakus Świdwin)
  32. Rambalski Łukasz (TKKb Smok Toruń)
  33. Ożarek Bartosz (TKKF Siedleckie)
  34. Grociak Wiktor (UKS ASTRA Krynica-Zdrój)
  35. Zabawa Przemysław (UKS Barbakan Kraków)
  36. Rosiński Lech (X Fight)

-81kg

  1. Korczak Rafał (Akademia Walki Warszawa)
  2. Jahnz Przemysław (Czerwony Smok Poznań)
  3. Paniączyk Bartek (Czerwony Smok Poznań)
  4. Mączka Michał (DUET GDAŃSK)
  5. Ronkiewicz Kamil (Extreme Fighters)
  6. Jabłoński Damian (FIGHT CLUB RZESZÓW)
  7. Paczuski Radosław (GARUDA MUAY THAI GYM)
  8. Frycz Paweł (Gym-Fight Rafał Petertil)
  9. Remplewicz Rafał (Gym-Fight Rafał Petertil)
  10. Wiącek Mateusz (Gym-Fight Rafał Petertil)
  11. Stawicki Zbigniew (Hunter Gym)
  12. Marcinkowski Piotr (KT Legia Warszawa)
  13. Muszyński Bartosz (LEGION Głogów)
  14. Łukasz Usarek (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
  15. Wołosiuk Michał (MKS Kalina Lublin)
  16. Piłat Paweł (Nak Muay Szczecin)
  17. Toboła Amadeusz (Paco Team Katowice)
  18. Cieślak Karol (Palestra Warszawa)
  19. Gierzyński Paweł (Palestra Warszawa)
  20. Kowalski Tomasz (Palestra Warszawa)
  21. Mateusz Grzelak (Palestra Warszawa)
  22. Piskorz Mateusz (Palestra Warszawa)
  23. Prokurat Daniel (Palestra Warszawa)
  24. Stańczak Piotr (Palestra Warszawa)
  25. Stuszewski Piotr (Palestra Warszawa)
  26. Karbownik Filip (PSSW TOM CENTER)
  27. Jereczek Mateusz (REBELIA Kartuzy)
  28. Ogłoza Krzysztof (Rickard Fight Club Warszawa)
  29. Rogosz Piotr (Scorpion)
  30. Okniński Paweł (SKS Gladiator Siedlce)
  31. Świerczyński Dawid (UKS ASTRA Krynica-Zdrój)
  32. Gacek Stanisław (UKS Barbakan Kraków)

-86kg

  1. Suski Mariusz (Akademia Walki Warszawa)
  2. Kaszta Marcin (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  3. Łapot Dawid (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  4. Szychowski Patryk (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  5. Szymkowiak Mariusz (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  6. Kanawka Grzegorz (Corpus Gym Gdańsk)
  7. Wycech Bartłomiej (FIGHTER WROCŁAW)
  8. Strykowski Paweł (K.S. JEDI BOXING Zielona Góra)
  9. Kasperski Dawid (K.S.Dragon Starachowice)
  10. Grzesiak Michał (Klub Sportowy Respekt)
  11. Wilczkowiak Wojciech (KOBE-GYM Gdynia)
  12. Zaremba Paweł (KOKORO GYM)
  13. Gorzaniak Robert (Koniński Klub Sztuk Walki)
  14. Grabowski Adrian (KSW START Częstochowa)
  15. Witkowski Paweł (LEGION Głogów)
  16. Matecki Mateusz (Nak Muay Szczecin)
  17. Ochal Krzysztof (Nak Muay Szczecin)
  18. Filipek Jarosław (Palestra Warszawa)
  19. Mieteń Marcin (Palestra Warszawa)
  20. Roszkowski Konrad (Palestra Warszawa)
  21. Rydzewski Radosław (SK Kick Boxing Kielce)
  22. Aleksandrowicz Rafał (SKKB Politechnika Lublin)

-91kg

  1. Butkiewicz Łukasz (Corpus Gym Gdańsk)
  2. Michalak Paweł (Corpus Gym Gdańsk)
  3. Pilarski Bartek (Czerwony Smok Poznań)
  4. Szygula Radek (Czerwony Smok Poznań)
  5. Zaborowski Patryk (DUET GDAŃSK)
  6. Nawłoka Piotr (FIGHT CLUB RZESZÓW)
  7. Kalski Kryspin (KOBE-GYM Gdynia)
  8. Hiki Mateusz (LEGION Głogów)
  9. Nowicki Tymoteusz (Palestra Warszawa)
  10. Skrabucha Szymon (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  11. Grunt Jarosław (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)
  12. Karkula Krzysztof (UKS Barbakan Kraków)

+91kg

  1. Dorsz Mateusz (Czerwony Smok Poznań)
  2. Duda Michał (Czerwony Smok Poznań)
  3. Medyński Maciej (Fight Academy Stargard)
  4. Turyński Michał (FIGHTER WROCŁAW)
  5. Szczepkowski Tomasz (GARUDA MUAY THAI GYM)
  6. Kozera Jakub (Gwardia Zielona Góra)
  7. Klimiuk Tomasz (Human Białystok)
  8. Obarzanek Jacek (KOBE-GYM Gdynia)
  9. Kaszczyński Janusz (Kohorta Poznań)
  10. Fenske Tomasz (KOKORO GYM)
  11. Iwańczuk Tomasz (Nak Muay Szczecin)
  12. Sokołowski Kamil (Paco Team Katowice)
  13. Szreder Marcin (Palestra Warszawa)
  14. Zieliński Tomasz (Puncher Wrocław)
  15. Elsner Marcin (Radomski Klub Taekwon-do)
  16. Guzik Łukasz (Radomski Klub Taekwon-do)
  17. Długosz Paweł (Rickard Fight Club Warszawa)
  18. Stępniak Mirosław (SKS Gladiator Siedlce)
  19. Jankowski Piotr (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)
  20. Karwowski Arkadiusz (Sulechowski Klub Karate)

Seniorka

-48kg

  1. Bulanda Ewa (LUKS JAS-POL Krynica)
  2. Szacoń Marzena (MKS Kalina Lublin)
  3. Boś Ewa (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Słomska Agnieszka (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)

-52kg

  1. Porażyńska Monika (Corpus Gym Gdańsk)
  2. Wyszyńska Małgorzata (KT Legia Warszawa)
  3. Łukomska Paulina (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Borzęcka Izabela (SKKB Politechnika Lublin)

-56kg

  1. Nieroda Iwona (DIAMENT PSTRĄGOWA)
  2. Mizera Katarzyna (KOBE-GYM Gdynia)
  3. Ozimek Ilona (KT Legia Warszawa)
  4. Babińska Karolina (LEGION Głogów)
  5. Kiner Małgorzata (Puncher Wrocław)
  6. Dymus Małgorzata (Scorpion)

-60kg

  1. Wargin Alicja (FIGHTER WROCŁAW)
  2. Warzybok Agata (FIGHTER WROCŁAW)
  3. Iwaszko Ilona (KOBE-GYM Gdynia)
  4. Frankowska Paulina (KS Nadstal)
  5. Manowska Izabela (MKS Kalina Lublin)
  6. Mostowik Patrycja (OKK Oświęcim)
  7. Siwa Kinga (TKKb Smok Toruń)

-65kg

  1. Waliczek Marta (Beskid-Dragon)
  2. Gumienna Róża (FIGHTER WROCŁAW)
  3. Pawłowska Natalia (GKS CHAMPION Gdańsk)
  4. Piasecka Aleksandra (Hunter Gym)
  5. Woźniak Justyna (KOBE-GYM Gdynia)
  6. Banaszek Monika (MKS Kalina Lublin)
  7. Maksym Sylwia (Nak Muay Szczecin)
  8. Jaworska Katarzyna (Paco Team Katowice)

+70kg

  1. Jabłońska Magdalena (Beskid-Dragon)
  2. Bieć Paulina (FIGHTER WROCŁAW)
  3. Sobierajska Paula (SKF Boksing Zielona Góra)

Komentáre

Komentáre


Nedávne rozhovory

Viac od

Newsletter

Partneri

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja