Informacje

Poster_EC_Varna-2016
Data:
Gdzie:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 maja.

calendar

Mistrzostwa Austrii Shinkyokushin 2014

dodano:

IMG_9724_777x518

15 czerwca br. w Wiedniu odbyły się Mistrzostwa Austrii Karate Shinkyokushin, w których wzięło udział 220 zawodników z 9 krajów. Jako pierwsza rozgrywana była konkurencja kata. Zawodniczkom z Polski udało się wywalczyć w kata 4 medale. Adrianna Gwizd i Paulina Żmuda złote, Aleksandra Bukowa srebrny, a Marcelina Grabowska brązowy.   Do puli medalowej o mały włos nie dorzuciła się Anna Kolasińska, która przegrała trzecie miejsce o 0.1 pkt. W kumite złote medale wywalczyli: Aleksandra Jaworska, Mariusz Rudziński, Filip Zacharek i Joanna Czerniewska. Po srebro sięgnęli: Diana Pachulska, Andrzej Poczwardowski, Adrianna Mrówka, Marcelina Grabowska, Weronika Popow i Oskar Matus.

Dawid Jędryka, Krzysztof Stojanowski, Rafał Maciejewski, Łukasz Szyjkowski, Mateusz Stańczak, Nel Tyborska, Szymon Szymański, Kacper Maliszewski, Patryk Witkowski, Kamila Wójciak, Roksana Pasławska, Magdalena Sadowska i Daria Starzec stanęli na najniższym stopniu podium. Całe zawody stały na wysokim poziomie co przekładało się na widowiskowość turnieju. Wyjazd do Austrii okazał się być miłym i pamiętnym przeżyciem, a zawody zaowocowały sukcesami i zdobyciem dużego doświadczenia.