Paskutiniai galerija:

finał mężczyzn

Artimiausi renginiai:

ME WKO 2016
Duomenys:
Kur:

Europos čempionatas organizacija WKO.

informacija

Artimiausi renginiai:

Poster_EC_Varna-2016
Duomenys:
Kur:

Svėrimo čempionatas IKO senjorams ir Jauniai vyks Varna 21-22 Gegužės.

calendar

Svėrimo Shinkyokushin 2013 Europos čempionatai rezultatų

Pridėta:

shin3

1-2.06.2013 Šveicarija vyks Gravimetrinis čempionatas Shinkyokushin. Platus santykiai greičiau.

 

REZULTATAI:

 

 

Vyrai Lengvas Kategorija (-70 kg) – 25 konkurentai

1

Gabor Rozsa

Vengrija

2

Lasha Khachapuridze

Gruzija

3

Visi aktas Hasanov

Azerbaijan

3

Andrejus Zinchenko

Gruzija

5-6

Mateusz Garbacz

Lenkija

5-6

Jurijus Mytsavka

Ukraine

7-8

Miseckas Andrius

Lietuva

7-8

Aivaras Dadura

Lietuva

Vyrai Artimieji Kategorija (-80 kg) -22 konkurentai

1

Marius Ilas

Rumunija

2

Vytautas krosnys

Lietuva

3

yasir Mammadov

Azerbaijan

3

Domas Sutkus

Lietuva

5-6

Csaba Wiszler

Vengrija

5-6

Mamuka Shonia

Gruzija

7-8

Jimmie Collin

Švedija

7-8

Sergii Genuja

Ukraine

Vyrai Sunkiojo Kategorija (-90 kg) - 19 konkurentai

1

Valeri Dimitrov

Bulgaria

2

Vasil Vangelov

Bulgaria

3

Maciej Mazur

Lenkija

3

Marek Wolny

Lenkija

5-6

Peter De readt

Belgija

5-6

Justus Lauzinskas

Lietuva

7-8

Žargono Pethö

Vengrija

7-8

Eduardas Janoashvili

Lietuva

Vyrai Superheavyweight Kategorija (+90 kg) - 14 konkurentai

1

Andrius Draugelis

Lietuva

2

Dorin margarinas

Rumunija

3

Karol Cieśluk

Lenkija

3

Emzar Nikatsadze

Gruzija

5-6

Sandoras Kovacs

Vengrija

5-6

Antanas Klibavicius

Lietuva

7-8

Aleksandro bazių

Ukraine

7-8

Łukasz Lemieszko

Lenkija

VYRAI KATA - 23 konkurentai

1

Istvan Szabo

Vengrija

2

Paskauskas Raimundas

Lietuva

3

Attila Toth

Vengrija

4

Boldut Cristian

Rumunija

5

Jose Maria Lozano

Spain

6

Kozubowski Konradas

Lenkija

7

Kirilo BACHL

Šveicarija

8

Tymets Aleksandras

Ukraine

Moterys Lengvas Kategorija (-55 kg) – 15 konkurentai

1

Rita Pivoriunaite

Lietuva

2

Diana Maciūtė

Lietuva

3

Zsofia Szabo

Vengrija

3

Izidė Panilla

Spain

5-6

Violeta Litovska

Bulgaria

5-6

Jelena Konstantinas

Rumunija

7-8

Lilija Herczeg

Vengrija

7-8

Nuria Garrido

Spain

Moterys Artimieji Kategorija (-65 kg) – 21 konkurentai

1

Ruta Brazdzionyte

Lietuva

2

Yanitsa Stefanova

Bulgaria

3

laura Moldovos

Rumunija

3

Anastasiia Khrustalova

Ukraine

5-6

Danas Anca

Rumunija

5-6

Helga Toth

Vengrija

7-8

Dobroslawa Habraszka

Lenkija

7-8

Kormondi Lidija

Vengrija

Women Heavyweight Category (+65 kg) – 12 konkurentai

1

Csenge Spišo

Vengrija

2

Agata Kaliciak

Lenkija

3

Christine Buchholtz

Denmark

3

Viviana Chirila

Rumunija

5-6

Stela Oroz

Croatia

5-6

Edit Abraham

Vengrija

7-8

Balsyte Diana

Lietuva

7-8

Nora Vaznelyte

Lietuva

WOMEN KATA - 20 konkurentai

1

Christina Petersen

Denmark

2

Aleksandras Bukas

Lenkija

3

Diana Maciūtė

Lietuva

4

Henrietta Marmarosi

Vengrija

5

Pivoriunaite Rita

Lietuva

6

Elena Bashkehayova

Bulgaria

7

Alicia Edin

Švedija

8

Isis Pinilla

Spain

 

Pełne Wyniki:

 

results_EC_2013

 

 

Galerija:


 


Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja