최근 갤러리:

finał mężczyzn

다음 이벤트:

ME WKO 2016
데이터:
어디에:

유럽​​ 선수권 대회 조직 WKO.

정보

다음 이벤트:

Poster_EC_Varna-2016
데이터:
어디에:

무게 선수권 대회 IKO의 선후배는 바르나에서 개최됩니다 21-22 월.

calendar

국제 가라테 우정 대회에서 MS Kobiet – 결과

추가:

Friendship

에 19-20.04.2014 토키오 odbył SIE 국제 가라테 친구 토너먼트 w (국제 친선 대회) IKO의 50 주년 기념과 함께 (50-IKO 주년), 폴란드어 선수는 두 금색과 하나의 동메달을이긴. Izabela Sularz i Konrad Kozłowski w kata oraz Karolina Mroczkowska w kumite.
 

W ramach IFT rozegrane zostały turnieje:
 

* 2014 The 10th International Youth Karate Tournament
* 2014 World Youth Elite Karate Championships
* 2014 World Women’s Karate Championships
* 2014 International Senior Karate Tournament
* 2014 International Kata Karate Competitions
 

Wyniki Mistrzostw Świata Kyokushinkai Kobiet 2014

 

Kobiety poniżej 55 kg
1. Elena Gulko (러시아)
2. Natsuki Ota (일본)
3. Yukina Oda (일본)
4. Duaa Husain (Kuwejt)
 

Kobiety poniżej 65 kg
1. Anastasia Khripunova (러시아)
2. Chihiro Tanaka (일본)
3. Yuma Tazaki (일본)
4. Dilshoda Umarov (러시아)
 

이상 여성 65 kg (Ciężki +65 kg)
1. Uliana Grebenschikova (러시아)
2. 안나 Egorova (러시아)
3. Hitomi Endo (일본)
 

2014 Międzynarodowy Turniej Seniorów

 

Weterani 35-39 lat do 70 kg
1. Nikolai Tretiakov (러시아)
2. Abdurashid Radzhabov (러시아)
3. Matsumoto Kojun (일본)
3. Hasegawa Masato (일본)
 

Weterani 35-39 lat do 80 kg
1. Burlutskyy Ołeksij (Ukraina)
2. Yomo Eiji (일본)
3. Wiaczesław Krasavin (러시아)
3. Sasa Masaki (일본)
 

Weterani 35-39 lat więcej niż 80 kg
1. Dymitr Lunev (러시아)
2. Mahdi Nikzadeh Emamgholi (Iran)
3. Konstantin Goryushkin (러시아)
3. Hassan Sheykhi (Iran)
 

Weterani powyżej 40 lat do 70 kg
1. Morita Yuichi (일본)
2. Iwaokawa Hiroshi (일본)
3. Shinji Mori (일본)
3. Shigeruhiro Takeuchi (일본)
 

Weterani powyżej 40 lat do 80 kg
1. Oleg Vekshin (러시아)
2. Konstantin Neskreba (러시아)
3. Katori Hiroaki (일본)
3. Hiroshi Ishibashi (일본)
 

Weterani powyżej 40 년, ponad 80 kg
1. Rudolf Conquet (Holandia)
2. Marek Ociesielski (USA)
3. Murakami Kenshirube (일본)
3. Araya Hideki (일본)
 

Turniej Międzynarodowy Młodzieży

 

Chłopcy 12 lat do 50 kg
1. Ozeki Jun (일본)
2. Mustafayev Alexander / Aleksandr Mustafaev (러시아)
3. Miyake Ryuma (일본)
3. Kotsugai Kaijin (일본)
 

Chłopcy 12 lat do 50 kg
1. Yamagami Daiki (일본)
2. Asakura Hotaka (일본)
3. Tensho Shimizu (일본)
3. Fujicho Yu (일본)
 

Chłopcy 13-14 lat do 55 kg
1. Kanto Haruki (일본)
2. Vadim Korochenko / Vadim Korotchenko (러시아)
3. Ilya Averkin / Ilia Averkin (러시아)
3. Kobayashi Kaihito (일본)
 

Chłopcy 13-14 lat do 55 kg
1. Kojima (일본)
2. Miki Toshihisa (일본)
3. Umino Kenichiro (일본)
3. Takahashi (일본)
 

Dziewczęta 12-14 lat do 45 kg
1. Nishihara Yasunatsu (일본)
2. Sato Rin (일본)
3. Shiraishi Riona (일본)
3. Nishikawa Rika (일본)
 

Dziewczęta 12-14 년, ponad 45 kg
1. Furuta Kanami (일본)
2. Kurosawa Kana (일본)
3. Yokota Honoka (일본)
3. Chinen Ruka (일본)
 

Chłopcy 15 해야 할 것 65 kg
1. Tatsumi Hokuto (일본)
2. Ogawa Ryo (일본)
3. Segawa (일본)
3. Suda Shotaka (일본)
 

Chłopcy 15 lat więcej niż 65 kg
1. Nanbara Kenta (일본)
2. Siergiej Galkin / Sergey Galkin (러시아)
3. Suga Yusaku (일본)
3. Anatolij Chursin / Anatoli Chursini (러시아)
 

Dziewczęta 15-17 lat do 50 kg
1. Sato Nanami (일본)
2. Julia Goo Dolls / Iuliia Malinina (러시아)
3. Wiktoria Lebiediewa / Viktoriya Lebiediewa (러시아)
3. Karolina Mroczkowska (Polska)
 

Dziewczęta 15-17 lat więcej niż 50 kg
1. Yakimova Daria / Daria Iakimova (러시아)
2. Nakayama Nanako (일본)
3. Rami Kurumi (일본)
3. Ito Nana (일본)
 

World Youth Elite Karate Championships

 

Chłopcy 16-17 lat do 65 kg
1. Konishi Yuya (일본)
2. Czerwca Yusho (일본)
3. Watari Kazutaka (일본)
3. Usuda Yuki (일본)
 

Chłopcy 16-17 lat do 75 kg
1. Kanai Kensuke (일본)
2. Czerwca Yusho (일본)
3. Nikita Galusha / Nikita Galushin (러시아)
3. Kamei Genki (일본)
 

Chłopcy 16-17 lat powyżej 75 kg
1. Ishizuka Yutaro (일본)
2. Matsuzaki Kei (일본)
3. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (러시아)
3. Anton Kling / Anton Kling (러시아)
 

Międzynarodowy Turniej Kata

 

Grupa wiekowa 6-8 년
1. Sone Ryotaro (일본)
2. Taguchi Eishin (일본)
3. Kitayama Yoshi (일본)
 

Grupa wiekowa 9 년
1. Uetsuji Hikaru (일본)
2. Kamiyama Aitogi (일본)
3. Chika Arimura (일본)
 

Grupa wiekowa 10 년
1. Taguchi Kokoroatat (일본)
2. Atsushi Nishihara (일본)
3. Soma Seiharu (일본)
 

Grupa wiekowa 11 년
1. Murakami Haruna (일본)
2. Nakamura Neri (일본)
3. Suzuki Mikoto (일본)
 

Chłopcy 12-14 년
1. Uetsuji Mitsuhito (일본)
2. Ogawa Hayabusa (일본)
3. Miyaji Sotaro (일본)
 

Dziewczęta 12-14 년
1. Takahashi Himawari (일본)
2. Arimura Sakura (일본)
3. Mitarai Kana (일본)
 

Mężczyźni od 15 해야 할 것 34 년
1. 콘레드 Kozlowski (Polska)
2. Kuharev Denis / Denis Kukharev (러시아)
3. Kin Mitsuru
 

Kobiety od 15 해야 할 것 34 년
1. Takahashi Senjin (일본)
2. Bragin Maya / Maiia Bragina (러시아)
3. Suvorov Margarita / Margarita Suvorova (러시아)
 

Mężczyzn powyżej 35 년
1. Takamasa Tanaka (일본)
2. 드미트로 Prasolov (Ukraina)
3. Abdurashid Radjabov / Abdurashid Radzhabov (러시아)
 

이상 여성 35 년
1. Izabela Sularz (Polska)
2. Gergana Kostova (불가리아)
3. Tanaka Minako (일본)
 

Międzynarodowy konkurs Kata Drużynowego

 

1. ROSJA-Perm (Margarita Suvorova / Maiia Bragina / Denis Kukharev)
2. ROSJA-Perm B (Ksenia Rybyakova / Igor Titkov / Vladimir Lyubrovskikh)
3. ROSJA-Irkuck (Alina Palamarchuk / Iakov Lovenetckii / Semen Tcimborevich / Vladislav Lipatov)

댓글

댓글


최근 인터뷰

에서 더

뉴스 레터

파트너

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja