Последни галерия:

finał mężczyzn

Следващи събития:

ME WKO 2016
Данни:
Където:

Европейската организация първенство WKO.

информация

Следващи събития:

Poster_EC_Varna-2016
Данни:
Където:

Тегловни първенство IKO млади и възрастни ще се проведе във Варна 21-22 Май.

calendar

MS Kobiet в International Karate Tournament Приятелство – РЕЗУЛТАТИ

Добавяне:

Friendship

За 19-20.04.2014 w Tokio odbył się International Karate Tournament Приятелство (Международен турнир за приятелство) комбинирано с 50-та годишнина на IKO (50-годишнина на Ико), където полските спортисти спечелиха два златни и един бронзов медал. Izabela Sularz i Konrad Kozłowski w kata oraz Karolina Mroczkowska w kumite.
 

W ramach IFT rozegrane zostały turnieje:
 

* 2014 The 10th International Youth Karate Tournament
* 2014 World Youth Elite Karate Championships
* 2014 World Women’s Karate Championships
* 2014 International Senior Karate Tournament
* 2014 International Kata Karate Competitions
 

Wyniki Mistrzostw Świata Kyokushinkai Kobiet 2014

 

Kobiety poniżej 55 кг
1. Елена Gulko (Русия)
2. Natsuki Ota (Япония)
3. Yukina Oda (Япония)
4. Duaa Husain (Kuwejt)
 

Kobiety poniżej 65 кг
1. Anastasia Khripunova (Русия)
2. Chihiro Tanaka (Япония)
3. Yuma Tazaki (Япония)
4. Dilshoda Umarova (Русия)
 

Kobiety powyżej 65 кг (Ciężki +65 кг)
1. Uliana Grebenschikova (Русия)
2. Anna Egorova (Русия)
3. Hitomi Endo (Япония)
 

2014 Międzynarodowy Turniej Seniorów

 

Weterani 35-39 lat do 70 кг
1. Nikolai Tretiakov (Русия)
2. Abdurashid Radzhabov (Русия)
3. Matsumoto Kojun (Япония)
3. Hasegawa Masato (Япония)
 

Weterani 35-39 lat do 80 кг
1. Burlutskyy Ołeksij (Украйна)
2. Yomo Eiji (Япония)
3. Wiaczesław Krasavin (Русия)
3. Sasa Masaki (Япония)
 

Weterani 35-39 lat więcej niż 80 кг
1. Dymitr Lunev (Русия)
2. Mahdi Nikzadeh Emamgholi (Iran)
3. Konstantin Goryushkin (Русия)
3. Hassan Sheykhi (Iran)
 

Weterani powyżej 40 lat do 70 кг
1. Morita Yuichi (Япония)
2. Iwaokawa Hiroshi (Япония)
3. Shinji Mori (Япония)
3. Shigeruhiro Takeuchi (Япония)
 

Weterani powyżej 40 lat do 80 кг
1. Oleg Vekshin (Русия)
2. Konstantin Neskreba (Русия)
3. Katori Hiroaki (Япония)
3. Hiroshi Ishibashi (Япония)
 

Weterani powyżej 40 година, ponad 80 кг
1. Rudolf Conquet (Холандия)
2. Marek Ociesielski (САЩ)
3. Murakami Kenshirube (Япония)
3. Araya Hideki (Япония)
 

Turniej Międzynarodowy Młodzieży

 

Chłopcy 12 lat do 50 кг
1. Ozeki Jun (Япония)
2. Mustafayev Alexander / Aleksandr Mustafaev (Русия)
3. Miyake Ryuma (Япония)
3. Kotsugai Kaijin (Япония)
 

Chłopcy 12 lat do 50 кг
1. Yamagami Daiki (Япония)
2. Asakura Hotaka (Япония)
3. Tensho Shimizu (Япония)
3. Fujicho Yu (Япония)
 

Chłopcy 13-14 lat do 55 кг
1. Kanto Haruki (Япония)
2. Vadim Korochenko / Vadim Korotchenko (Русия)
3. Ilya Averkin / Ilia Averkin (Русия)
3. Kobayashi Kaihito (Япония)
 

Chłopcy 13-14 lat do 55 кг
1. Kojima (Япония)
2. Miki Toshihisa (Япония)
3. Umino Kenichiro (Япония)
3. Takahashi (Япония)
 

Dziewczęta 12-14 lat do 45 кг
1. Nishihara Yasunatsu (Япония)
2. Sato Rin (Япония)
3. Shiraishi Riona (Япония)
3. Nishikawa Rika (Япония)
 

Dziewczęta 12-14 година, ponad 45 кг
1. Furuta Kanami (Япония)
2. Kurosawa Kana (Япония)
3. Yokota Honoka (Япония)
3. Chinen Ruka (Япония)
 

Chłopcy 15 do 65 кг
1. Tatsumi Hokuto (Япония)
2. Ogawa Ryo (Япония)
3. Segawa (Япония)
3. Suda Shotaka (Япония)
 

Chłopcy 15 lat więcej niż 65 кг
1. Nanbara Kenta (Япония)
2. Siergiej Galkin / Sergey Galkin (Русия)
3. Suga Yusaku (Япония)
3. Anatolij Chursin / Anatoli Chursini (Русия)
 

Dziewczęta 15-17 lat do 50 кг
1. Sato Nanami (Япония)
2. Julia Goo Dolls / Iuliia Malinina (Русия)
3. Wiktoria Lebiediewa / Viktoriya Lebiediewa (Русия)
3. Karolina Mroczkowska (Полша)
 

Dziewczęta 15-17 lat więcej niż 50 кг
1. Yakimova Daria / Daria Iakimova (Русия)
2. Nakayama Nanako (Япония)
3. Rami Kurumi (Япония)
3. Ito Nana (Япония)
 

World Youth Elite Karate Championships

 

Chłopcy 16-17 lat do 65 кг
1. Konishi Yuya (Япония)
2. Czerwca Yusho (Япония)
3. Watari Kazutaka (Япония)
3. Usuda Yuki (Япония)
 

Chłopcy 16-17 lat do 75 кг
1. Kanai Kensuke (Япония)
2. Czerwca Yusho (Япония)
3. Nikita Galusha / Nikita Galushin (Русия)
3. Kamei Genki (Япония)
 

Chłopcy 16-17 lat powyżej 75 кг
1. Ishizuka Yutaro (Япония)
2. Matsuzaki Kei (Япония)
3. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (Русия)
3. Anton Kling / Anton Kling (Русия)
 

Międzynarodowy Turniej Kata

 

Grupa wiekowa 6-8 година
1. Sone Ryotaro (Япония)
2. Taguchi Eishin (Япония)
3. Kitayama Yoshi (Япония)
 

Grupa wiekowa 9 година
1. Uetsuji Hikaru (Япония)
2. Kamiyama Aitogi (Япония)
3. Chika Arimura (Япония)
 

Grupa wiekowa 10 година
1. Taguchi Kokoroatat (Япония)
2. Atsushi Nishihara (Япония)
3. Soma Seiharu (Япония)
 

Grupa wiekowa 11 година
1. Murakami Haruna (Япония)
2. Nakamura Neri (Япония)
3. Suzuki Mikoto (Япония)
 

Chłopcy 12-14 година
1. Uetsuji Mitsuhito (Япония)
2. Ogawa Hayabusa (Япония)
3. Miyaji Sotaro (Япония)
 

Dziewczęta 12-14 година
1. Takahashi Himawari (Япония)
2. Arimura Sakura (Япония)
3. Mitarai Kana (Япония)
 

Mężczyźni od 15 do 34 година
1. Konrad Kozłowski (Полша)
2. Kuharev Denis / Denis Kukharev (Русия)
3. Kin Mitsuru
 

Kobiety od 15 do 34 година
1. Takahashi Senjin (Япония)
2. Bragin Maya / Maiia Bragina (Русия)
3. Suvorov Margarita / Margarita Suvorova (Русия)
 

Mężczyzn powyżej 35 година
1. Takamasa Tanaka (Япония)
2. Dmytro Prasolov (Украйна)
3. Abdurashid Radjabov / Abdurashid Radzhabov (Русия)
 

Kobiety powyżej 35 година
1. Izabela Sularz (Полша)
2. Гергана Костова (България)
3. Tanaka Minako (Япония)
 

Międzynarodowy konkurs Kata Drużynowego

 

1. ROSJA-Perm (Margarita Suvorova / Maiia Bragina / Denis Kukharev)
2. ROSJA-Perm B (Ksenia Rybyakova / Igor Titkov / Vladimir Lyubrovskikh)
3. ROSJA-Irkuck (Alina Palamarchuk / Iakov Lovenetckii / Semen Tcimborevich / Vladislav Lipatov)

Коментари

Коментари


Последни интервюта

Още от

Бюлетин

Партньори

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja