Последни галерия:

finał mężczyzn

Следващи събития:

ME WKO 2016
Данни:
Където:

Европейската организация първенство WKO.

информация

Следващи събития:

Poster_EC_Varna-2016
Данни:
Където:

Тегловни първенство IKO млади и възрастни ще се проведе във Варна 21-22 Май.

calendar

Mistrzostwa Europy Juniorów, 26.10.2013 Обяви – pełne wyniki

Добавяне:

zdjęcie 4

На 26 Октомври 2013 w Katowicach odbyły się VII. mistrzostwa Europy Juniorów kata oraz kumite. W turnieju wzięło udział ponad 340 zawodników w wieku 12-17 lat z 18 krajów Europy. Organizatorem był Klub Rekreacyjno Sportowy TKKF „CZARNI” Katowice kierowany przez Sensei Dariusza Łyczko przy współpracy z Shihan Jackiem Czerniecem. Zawody zaszczycił swoją obecnością prezydent International Karate Organization Kancho Shokei Matsui, a także szef Departamentu Spraw Zagranicznych IKO shihan Katsuhito Gorai.

 

WYNIKI KUMITE

 
Młodzież (12-13 година) в 40 кг
1. Sergei Nikitenko (Украйна)
2. Badaev Nikita (Украйна)
3. Pan Vadim (Украйна)
3. Vereschatsky Andrey (Украйна)

 
Młodzież (12-13 година) в 50 кг
1. BACE Rustam (Русия)
2. Amir Vladislav (Русия)
3. Hyzhinsky Artem (Украйна)
3. Sadowski Andrzej (Полша)

 
Młodzież (12-13 година) powyżej 50 кг
1. Topchiy Dmytro (Украйна)
2. Kargin Denis (Украйна)
3. Stachacz Tomasz (Полша)
3. Poplawski Jakub (Полша)
 
Dziewczęta (12-13 година) в 50 кг
1. Aratovska Ilona (Украйна)
2. Tatiana Szewczuk (rosyjski)
3. Kandefer Agata (Полша)
3. Panfilov Alice (Русия)
 
Dziewczęta (12-13 година) powyżej 50 кг
1. Sterescu Patricia Ioana (Румъния)
2. Ryniewicz Katarzyna (Полша)
3. Mikielska Kinga (Полша)
3. Tomaszewska Wiktoria (Wielka Brytania)
 
Młodzież (14-15 година) в 50 кг
1. Parkhomenko Roman (Русия)
2. Alexander Siergiejew (Русия)
3. Shkolyarenko Ivan (Украйна)
3. Witalij Moroz (Украйна)
 
Młodzież (14-15 година) в 55 кг
1. Fedoseyev Alexey (Русия)
2. Udovik Ruslan (Украйна)
3. Dmitry Vorobyev (Русия)
3. Arthur Polikarpov (Украйна)
 
Młodzież (14-15 година) в 60 кг
1. Gluhov Evgeny (Русия)
2. Vadim Tichonow (Русия)
3. Olpinski Szymon (Полша)
3. Rogowski Kacper (Полша)
 
Młodzież (14-15 година) в 65 кг
1. Koszycki Michal (Полша)
2. Manafov Kamil (Русия)
3. Leśnicy Eugene (Украйна)
3. Fortune Mykita (Украйна)
 
Młodzież (14-15 година) в 70 кг
1. Vladimir Petrov (Русия)
2. Rutyna Mateusz (Полша)
3. Ciecz Sergey (Украйна)
3. Gerco Vladislav (Украйна)
 
Młodzież (14-15 година) powyżej 70 кг
1. Gulyaev Anton (Русия)
2. Chursin Anatolij (Русия)
3. Radgowski Mikolaj (Полша)
3. Pryga Jerzy (Полша)
 
Juniorzy (16 -17 година) в 60 кг
1. Jegor Vorobyov (Русия)
2. Karmenov Alisher (Kazachstan)
3. Kawka Adam (Полша)
3. Doka Martin (Унгария)
 
Juniorzy (16 -17 година) в 65 кг
1. Podanev Vadim (Русия)
2. Pavel Sidorov (Русия)
3. Sadvokassov Nurlykhan (Kazachstan)
3. Brigandi Vito Michael (Włochy)
 
Juniorzy (16-17 година) в 70 кг
1. Tillaev Tokhirjon (Русия)
2. Pantic Nemanja (Serbia)
3. Jeziorowski Maciej (Полша)
3. Emil Gasimov (Украйна)
 
Juniorzy (16-17 година) в 75 кг
1. Galushin Nikita (Русия)
2. Trefilov Alexey (Русия)
3. Tejero Ivan (Испания)
3. Juvina Gabriel Lonut (Румъния)
 
Juniorzy (16-17 година) в 80 кг
1. Zainulin Nikita (Русия)
2. Nesterenko Denis (Русия)
3. Dmytro Shevchenko (Украйна)
3. Sabanuc Muhammed Talha (Niemcy)
 
Juniorzy (16-17 година) na 80 кг
1. Kling Anton (Русия)
2. Aksenenko Ivan (Русия)
3. Bulyskeriya Boris (Украйна)
3. Mezhensky Andrey (Украйна)
 
Dziewczęta (14-15 година) в 50 кг
1. Chrobot Michalina (Полша)
2. Wiatrowska Anna (Полша)
3. Dauletova Sabina (Русия)
3. Krzysztoforska Angelika (Полша)
 
Dziewczęta (14-15 година) в 55 кг
1. El Haimour Shainez (Франция)
2. Razumnikova Alexander (Русия)
3. Julia Kozlov (Украйна)
3. Shvetsov Anastasia (Русия)
 
Dziewczęta (14-15 година) powyżej 55 кг
1. Sanchez Nuria (Испания)
2. Czarnecka Klaudia (Полша)
3. Zavgorodnyaya Sofia (Украйна)
3. Kochkina Elizabeth (Русия)
 
Juniorzy (16-17 година) в 50 кг
1. Mroczkowska Karolina (Полша)
2. Victoria Lebiediewa (Русия)
3. Kalimulina Dinara (Русия)
3. Kovacs Dorottya (Унгария)
 
Juniorzy (16-17 година) в 55 кг
1. Malinina Julia (Русия)
2. Izabela Dec (Полша)
3. Justyna Jasiukiewicz (Полша)
3. Górnicka Maja (Полша)
 
Juniorzy (16-17 година) в 60 кг
1. Młoda Juliana (Русия)
2. Skamarohova Marina (Украйна)
3. Kogutowicz Patrycja (Полша)
3. Kulczycka Agnieszka (Полша)
 
Juniorzy (16-17 година) na 60 кг
1. Krashakova Marianne (Русия)
2. Szkodowska Krystyna (Полша)
3. Spalova Nikola (Чехия)
3. Houvet Ophelie (Франция)
 
KATA WYNIKI
 
Młodzież (12-13 година)
1. Alexander Kharlamov (Русия)
2. Vahidov Dmitry (Русия)
3. Vereschatsky Andrey (Украйна)
 
Dziewczęta (12-13 година)
1. Juvina Andreea Madalina (Румъния)
2. Ion Antonia Ioana (Румъния)
3. Tatiana Szewczuk (rosyjski)
 
Młodzież (14-15 година)
1. Aleksander Borodin (rosyjski)
2. Florin Vlad Gavrila (Румъния)
3. Elisha Artem (Русия)
 
Dziewczęta (14-15 година)
1. Kostyaeva Ekaterina (Русия)
2. Martinez Eva (Испания)
3. Tarnas Aleksandra (Полша)
 
Juniorzy (16-17 година)
1. Ulin Biełow (Русия)
2. Egovtsev Alexey (Русия)
3. Vito Michael Brigandi (Włochy)
 
Juniorzy (16-17 година)
1. Diaz Laia (Испания)
2. Sverdlov Angelina (Русия)
3. Mroczkowska Karolina (Полша)

 
Dziękujemy za pomoc Maćkowi Millerowi z MKKK.
 

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja