Последни галерия:

finał mężczyzn

Следващи събития:

ME WKO 2016
Данни:
Където:

Европейската организация първенство WKO.

информация

Следващи събития:

Poster_EC_Varna-2016
Данни:
Където:

Тегловни първенство IKO млади и възрастни ще се проведе във Варна 21-22 Май.

calendar

KYOKUSHIN CHALLENGE Szczecin 24.11.2012

Добавяне:

Kumite

W dniu 24.11.2012r. na Hali Miejskiej przy ul. Twardowskiego w Szczecinie rozegrany został Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta miasta Szczecin „KYOKUSHIN CHALLENGE 2012”, którego organizatorem był Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA.

 

Mistrzostwa otworzył Prezes Okręgowego Zachodniopomorskiego Związku Karate, sensei Andrzej Kłujszo, który pełnił jednocześnie funkcję sędziego głównego turnieju. Do Szczecina zjechały drużyny z województwa zachodniopomorskiego w tym ze Złocieńca, Świnoujścia, Reska, Mielna, Kołobrzegu, Koszalina, Drawska Pomorskiego, Białogardu i Morynia. Łącznie w rywalizacji udział wzięło 243 Плейър.

 

Klasyfikacja drużynowa przedstawia się następująco:

 

1. Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA

2. MUKS OYAMA Drawsko Pomorskie

3. Świnoujska Akademia Kyokushin Karate

4. Koszaliński Klub Kyokushin Karate

5. Moryń

6. Mielno

7. Złocieniec

8. Kołobrzeg

9. Białogard

10. Resko

 

 

Wiele stoczonych walk wyłoniło najlepszych zawodników, a byli nimi:

 

- w всички. kumite chłopców bez kontaktu do 5 година

1.Wiktor Zawierowski – Szczecin

2. Maciej GACA – Kołobrzeg

3. Adam REDLEWSKI – Szczecin

3. Tomasz KASZEWSKI – Mielno

 

- w всички. kumite chłopców bez kontaktu 6 година

1. Marcel DROŻDŻ – Złocieniec

2. Aleksander AMBROZIAK – Szczecin

3. Przemysław ADASIAK – Kołobrzeg

3. Miłosz ZIARNIK – Kołobrzeg

 

- w всички. kumite chłopców bez kontaktu 7 година

1. Piotr SUJKA – Świnoujście

2. Igor OCHMIAN – Szczecin

3. Filip TRZECIAK- Шчечин

3. Mateusz RADZIO – Świnoujście

 

- w всички. kumite chłopców bez kontaktu 8 година

1. Jakub BOROWSKI – Szczecin

2. Antoni BYJOŚ – Szczecin

3. Michał MOŻEJKO – Szczecin

3. Tymon KONDRATENKO –Świnoujście

 

- w всички. kumite dziewczynek bez kontaktu 5-6 година

1. Dominika TYLKA- Drawsko POM.

2. Anastazja PAWEŁCZAK – Drawsko POM.

3. Helena KOUNTAURI – Mielno

3. Martyna MACIĄG – Złocieniec

 

- w всички. kumite dziewczynek bez kontaktu 7 година

1. Marika KUŁAGIN – Świnoujście

2. Nikola GRABOWSKA – Świnoujście

3. Liwia HODAKOWSKA – Mielno

3. Gabrysia SECH – Drawsko POM.

 

- w всички. kumite dziewczynek bez kontaktu 8 година

1. Aleksandra GLOC – Drawsko POM.

2. Kornelia LICHOCKA – Świnoujście

3. Julia RUDY – Szczecin

3. Kornelia SZYMCZAK – Mielno

 

- w всички. kumite chłopców lekki kontakt 7 година

1. Igor OCHMIAN – Szczecin

2. Igor TYRKO – Szczecin

3. Filip Trzeciak – Szczecin

3. Igor KOBYLIŃSKI – Mielno

 

- w всички. kumite chłopców lekki kontakt 8 година (-30кг)

1. Michał KOSMALSKI – Szczecin

2. Hubert PIĄTKOWSKI –Szczecin

3. Mateusz PAWLISZYN – Mielno

3. Dawid CZARNECKI – Koszalin

 

- w всички. kumite chłopców lekki kontakt 8 година (+30кг)

1. Szymon DUSZA – Resko

2. Oskar NOWAK – Szczecin

3. Igor OLESZKIEWICZ – Resko

3. Kacper SNOCH – Mielno

 

- w всички. kumite chłopców lekki kontakt 9 година (-30кг)

 

1. Bartek KŁOSIŃSKI – Szczecin

2. Kordian PORĘBSKI – Koszalin

3. Fryderyk LEWANDOWSKI –Resko

3. Kacper JONAK – Drawsko POM.

 

 

- w всички. kumite chłopców lekki kontakt 9 година (+30кг)

1. Jakub MIERZEJEWSKI – Mielno

2. Gracjan SKRABURSKI – Kołobrzeg

3. Jan GACA – Kołobrzeg

3. Jakub SZCZEPANIAK – Szczecin

 

- w всички. kumite chłopców lekki kontakt 10 година (-35кг)

1. Dawid RACZYŃSKI – Złocieniec

2. Jakub PORZEZIŃSKI – Moryń

3. Maksymilian KAPUŚCIŃSKI – Złocieniec

3. Mateusz KASZEWSKI – Mielno

 

- w всички. kumite chłopców lekki kontakt 10 година (+35кг)

1. Aleksander BIAŁEK – Szczecin

2. Marek REDLEWSKI – Szczecin

3. Maciej MIGUN – Szczecin

3. Andrzej WYRĄBKIEWICZ – Szczecin

 

- w всички. kumite chłopców lekki kontakt 11 година

1. Marcel ADAMCZEWSKI – Moryń

2. Klaudiusz KRAWCZYK – Drawsko POM.

3. Miłosz ZUBALA – Moryń

3. Mateusz TREIDER – Koszalin

 

- w всички. kumite dziewczynek lekki kontakt 8 година

1. Aleksandra GLOC – Drawsko POM.

2. Martyna JAKUBOWSKA – Drawsko POM.

3. Kornelia LICHOCKA – Świnoujście

3. Kornelia Szymczak – Mielno

 

- w всички. kumite dziewczynek lekki kontakt 9 година

1. Wiktoria SKÓRKA – Drawsko POM.

2. Hana SIWEK – Białogard

3. Amelia SCHEFFLER – Szczecin

3. Patrycja ZDYR – Drawsko POM.

 

- w всички. kumite dziewczynek lekki kontakt 10-11 година

1. Zofia SIWEK – Białogard

2. Zuzanna Kurek – Koszalin

3. Wiktoria SKARŻYCKA – Świnoujście

3. Martyna MARCHEL – Drawsko POM.

 

- w всички. kumite kadetek lekki kontakt

1. Aleksandra NESTOROWICZ – Szczecin

2. Aleksandra ORYSZEWSKA –Mielno

3. Aleksandra BOLEWSKA- Moryń

3. Natalia CZUBA – Świnoujście

 

- w всички. kumite młodziczek

1. Karolina ŚMIGIELSKA – Złocieniec

2. Zuzanna RYCHLEWICZ – Mielno

3. Weronika RADECKA – Świnoujście

3. Marta DZIADUCH – Mielno

 

- w всички. kumite juniorek

1. Ewa TRACZ – Moryń

2. Monika KAPAŁA – Szczecin

3. Andżeliak RUMAK –Złocieniec

3. Kinga Barańska – Złocieniec

 

- w всички. kumite kadetów (-45кг)

1. Dawid GUZIK –Świnoujście

2. Stanisław ANDRUSZKO – Drawsko POM.

3. Mateusz DŁUGOSZ –Kołobrzeg

3. Filip Zieliński – Białogard

 

- w всички. kumite kadetów (+45кг)

1. Dominik Albiński – Świnoujście

2. Wiktor HADAŁA – Moryń

3. Dawid DOMAŃSKI – Drawsko POM.

3. Marcel WISZNIEWSKI – Złocieniec

 

- w всички. kumite młodzików (-60кг)

1. Jakub ŁUKSZA – Drawsko POM.

2. Patryk BIELECKI – Drawsko POM.

3. Mateusz Jezierski – Koszalin

3. Maciej Rybiński – Kołobrzeg

 

- w всички. kumite młodzików (+60кг)

1. Krzysztof GUZE – Koszalin

2. Michał KORDALSKI – Drawsko POM.

3. Konrad BIELECKI – Drawsko POM.

3. Krystian DUDZIK – Złocieniec

 

- w всички. kumite juniorów (-70кг)

1. Bartek WARNIŁO – Drawsko POM.

2. Adam Janiszewski – Szczecin

 

- w всички. kumite juniorów (+70кг)

1. Kamil RUSIECKI – Świnoujście

2. Wiktor WITEK – Szczecin

 

- w всички. kumite młodzieżowców (-75кг)

1. Michał BĄCZYK – Koszalin

2. Sebastian Pawlak – Drawsko POM.

3. Kamil LIS – Kołobrzeg

3. Krzysztof ŁĄCZKOWSKI – Kołobrzeg

 

- w всички. kumite młodzieżowców (+75кг)

1. Krzysztof Brodziński – Koszalin

2. Piotr KULCZEWSKI – Kołobrzeg

3. Adam TRACZ – Moryń

3. Adam BERG – Białogard

 

- w всички. kumite seniorów (open)

1. Damian ŚLĘDAK – Koszalin

2. Tomasz GIBOWSKI – Moryń

3. Kacper JANKOWSKI – Szczecin

3. Aleksander STEFANOWICZ – Шчечин

 

 

 

С уважение,

Radosław Ambroziak

SKS HUSARIA

Prezes

Коментари

Коментари


Последни интервюта

Още от

Бюлетин

Партньори

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja